Hakkımızda

Hakkımızda

    Rende Oreks Madencilik San.Tic.Ltd.Şti. 1950'li yıllarda bir aile şirketi olarak kurulmuştur.İlk kurulduğu yıllarda maden işletmeciliği ile ticaret hayatında faaliyet göstermeye başlamış ve konusunda hızlı bir büyüme göstererek yurtiçinde bir çok bölgede maden işletmeciliği yapmıştır.

 

    Daha sonra bünyemize akaryakıt istasyonları eklemiş,1980'li yıllardan bugünlere kadar temiz,güleryüzlü ve kaliteli hizmet sağlamak çabası ile akaryakıt satışı gerçekleştirmekteyiz. Hatay ili  Arsuz ilçesinde Karaağaç Petrol-Türkiye Petrolleri,İskenderun ilçesinde ise Rende Petrol-Türkiye Petrolleri,Belen/Kıcı Mevkiinde CityPet/Karaağaç Petrol adlı istasyonlarımız ile Akaryakıt İstasyonu İşletmeciliği alanında yurtdışında da yatırım ve istihdam sağlamış olup Louisiana/USA'da Rende's Quick Stop adı altında 4 istasyonu ile akaryakıt satış hizmeti vermekteyiz.

 

    Rende Oreks Madencilik San.Tic.Ltd.Şti. 1990'lı yıllarda ise Türk Hava Yolları Acenteliği'ni kurarak Hatay bölgesinde turizm sektöründe de istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir. 1990'lı yılların başlarında mermer ve doğal taş alanlarında da faaliyet göstermeye başlayan Rende Oreks Madencilik San.Tic.Ltd.Şti. yurtiçinde ve yurtdışında da hizmet sektörüne katkı sağlayıp,istihdam yaratmaya devam etmektedir

 

     - AKARYAKIT İSTASYONLARI

     - MADEN İŞLETMELERİ

     - SEYAHAT ACENTALIĞI

     - İTHALAT - İHRACAT

     - MERMER - DOĞALTAŞ

ASA Web Tasarım © Copyright
5 Temmuz Cad.No:24 / A İSKENDERUN / HATAY / 0 326 617 67 57